białołeka
grafika
Zastępca Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

Anna Majchrzak

Sprawuje bezpośredni nadzór nad następującymi komórkami organizacyjnymi:

Koordynuje współpracę z:

Kontakt:

ul. Modlińska 197, 03-122 Warszawa

tel.: (+48) 22 44 38 201 

faks: (+48) 22 44 38 300

e-mail: 

Prezentacja:

Doktor w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie, absolwentka studiów magisterskich na kierunku bezpieczeństwo narodowe, o specjalności zarządzanie bezpieczeństwem w Akademii Obrony Narodowej. Studia licencjackie ukończyła na kierunku politologia o specjalnościach sprawy międzynarodowe oraz bezpieczeństwo państwa w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego.

Nauczyciel akademicki, pracownik naukowo-badawczy w Instytucie Badań Strategicznych, Bezpieczeństwa Państwa oraz Stosunków Międzynarodowych, Pracowała także, jako Specjalista w Departamencie Organizacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa mazowieckiego, Specjalista w Biurze Analiz Bezpieczeństwa, Zastępca Dyrektora ds. Ochrony i Zarządzania Kryzysowego w Metrze Warszawskim.

Szczęśliwa mężatka i mama 5 letniego Ksawerego. Nocny wypoczynek zamienia na pisanie prac naukowo-badawczych.

Dynamiczna, kreatywna, ceni pracę z ludźmi i dla ludzi, nie boi się nowych wyzwań. Dwie ostatnie kadencje zasiadała w Radzie Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy, jako Radna, Wiceprzewodnicząca i Przewodnicząca, członek Komisji Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu, Statutowej i Porządku Publicznego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu rozwija swoje zainteresowania oraz umiejętności w aspekcie działalności publicznej.

Jest inicjatorką i członkiem wielu akcji na rzecz kobiet - Białołęka Jest Kobietą, matek, dzieci i całych rodzin - Współzałożyła MamCzas – Białołęcki Klub Mam, Współorganizuje akcję Zaradny Mikołaj. Działa na rzecz Seniorów i Młodzieży. Czynnie uczestniczy w projektach Budżetu Partycypacyjnego oraz akcjach charytatywnych i społecznych w dzielnicy Białołęka.

Ambitna energiczna i poukładana. Jak sobie coś postanowi to realizuje to do końca (od remontu nawierzchni, chodników, ulic, nowych inwestycji, po Nocną Pomoc Lekarską na Białołęce).

Mieszkając i działając na Białołęce przez 18 lat zdążyła poznać potrzeby, wie jak istotne jest poczucie rozwoju, stabilizacji oraz zapewnienia godziwych warunków życia.

Hobby: Mol książkowy – uwielbia „Kryminały”, bieganie, jazdę na rowerze.

W ostatnich wyborach odnowiła mandat Radnej Dzielnicy Białołęka m.st Warszawy zdobywając największą liczbę głosów.

 

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...