białołeka
grafika
Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

Grzegorz Kuca

Sprawuje bezpośredni nadzór nad następującymi komórkami organizacyjnymi:

Koordynuje współpracę z:

Kontakt: 

ul. Modlińska 197, 03-122 Warszawa

tel.: (+48) 22 44 38 200

faks: (+48) 22 44 38 300

e-mail: 

Patronaty burmistrza - regulamin

Życiorys:

Doświadczenie w warszawskim samorządzie zdobywa od 2008 roku. Zajmował stanowiska od inspektora do burmistrza. Zarówno w dzielnicy Bemowo, jak i Białołęka  dał się poznać jako zaangażowany samorządowiec, skutecznie pozyskujący środki na działania lokalnego samorządu. Szczególny nacisk kładzie na rozwój infrastruktury, promocję sportu, wspieranie spraw społecznych oraz angażowanie mieszkańców w proces decydowania o mieście. Pomysłodawca wspólnej akcji Urzędu Dzielnicy Białołęka i Domu Wsparcia Powstańców Warszawskich - Paczka dla Powstańca.

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Prawa zamówień publicznych oraz kurs „Zarządzania obiektami użyteczności publicznej” w Szkole Głównej Handlowej. W czasie pełnienia funkcji burmistrza Białołęki  kontynuował rozwój naukowy -  uzyskał tytuł Master of Business Administration a następnie Doctor of Business Administration na Collegium Humanum.

Przedsiębiorczy, dynamiczny i otwarty. Chętnie inicjuje i włącza się w akcje pomocowe dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Warszawy. Prywatnie miłośnik sportu, motoryzacji i historii. W wolnym czasie podróżuje, jeździ na rowerze i spędza czas z rodziną.

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...