białołeka
grafika
Głosowanie mieszkańców na projekty

Na Białołęce mamy do wyboru 134 projekty:

- w obszarze nr 1 - 64 projekty (sprawdź na mapie, kolejność projektów na liście znajdziecie tutaj)

- w obszarze nr 2 - 29 projektów (sprawdź na mapie, kolejność projektów na liście znajdziecie tutaj)

- w obszarze nr 3 - 41 projektów (sprawdź na mapie, kolejność projektów na liście znajdziecie tutaj)

 

Głosować można tylko w jednej Dzielnicy i w jednym obszarze, więc jeżeli chcesz zagłosować na projekty z Białołęki i np. Ursynowa, to musisz zdecydować się na jedną Dzielnicę (Białołękę :) ) i w niej wybrać jeden obszar.

W każdym obszarze możemy wybrać dowolną liczbę projektów, ale musimy liczyć koszty ich realizacji, bo mamy do wydania 1 mln zł, którego przekroczyć nie możemy.

Głosować mogą osoby małoletnie, ale za zgodą rodziców, którzy zostaną poproszeni o wypełnienie specjalnego oświadczenia.

Zagłosować możecie na 2 różne sposoby:

1)      na papierowej karcie do głosowania, którą możecie pobrać w Urzędzie Dzielnicy Białołęka, w naszym mobilnym pukcie głosowania (informacja - patrz niżej) lub z tej strony (ukażą się 14 czerwca). Aby zagłosować, należy osobiście dostarczyć wypełnioną kartę do Urzędu Dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej 197 lub do mobilnego punktu głosowania, gdzie zostaniecie poproszeni o pokazanie dokumentu tożsamości. W tym roku projektodawcy nie będą mogli zbierać od Was wypełnionych kart do głosowania. W ten sposób Urząd m.st. Warszawy stara się zabezpieczyć Wasze dane osobowe, które wpisujecie w kartach do głosowania. 

2)      elektronicznie, czyli poprzez internet wchodząc na stronę www.twojbudzet.um.warszawa.pl i klikając w baner GŁOSUJ. Tam należy wpisać adres e-mail, na który zostanie wysłany link aktywujący panel do głosowania, dlatego tak ważne jest, abyściepoprawnie wpisali swój adres e-mail. UWAGA!!! Z jednego adresu e-mail można zagłosować tylko 1 RAZ! Niektóre serwisy pocztowe wiadomości z linkami aktywującymi umieszczają w spamie lub innych zakładkach utworzonych na koncie pocztowym.

Mieszkańców, którzy w trakcie głosowania nie wybierają się do Urzędu, i nie będą głosować przez internet zapraszamy do naszych mobilnych punktów głosowania. Codziennie będziemy w innym miejscu Dzielnicy. Poznacie nas po wielkim białym namiocie budżetu partycypacyjnego, który ustawimy:

1) 14 czerwca, wtorek, w godz. 14:00 – 19:00 na skrzyżowaniu ul. Światowida i ul. Myśliborskiej, po stronie przystanku tramwajowego w kierunku Tarchomina;
2) 15 czerwca, środa, w godz. 14:00 – 19:00, na terenie rekreacyjnym (plac zabaw) znajdującym się przy ulicach Odkrytej i Łączącej;
3) 16 czerwca, czwartek, w godz. 14:00 – 19:00 na ul. Aluzyjnej na wysokości numeru 33D;
4) 18 czerwca, sobota, w godz. 10:00 – 19:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Magicznej (podczas Dni Białołęki);
5) 19 czerwca, niedziela, w godz. 10:00 – 19:00 w Parku Henrykowskim przy ul. Klasyków (podczas Dni Białołęki);
6) 22 czerwca, środa, w godz. 14:00 – 19:00 na terenie rekreacyjnym „Bociani Zakątek” przy ul. Ruskowy Bród;
7) 23 czerwca, czwartek, w godz. 14:00 – 19:00 na terenie szkoły podstawowej nr 112 przy ul. Zaułek 34. 

Szukajcie białego namiotu budżetu partycypacyjnego!

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...