białołeka
Spotkanie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego
grafika

Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza na otwarte posiedzenie Rady Warszawskiego Transportu Publicznego (WTP). Grudniowe spotkanie będzie okazją do przedstawienia opracowanych w ostatnim półroczu dwóch zestawów Rekomendacji Rady WTP:

  • przwóz pojazdami WTP rowerów, wózków i innych urządzeń transportu osobistego (UTO)
  • zasady organizacji i rozwoju układu komunikacyjnego.

Na spotkaniu planowane jest przedstawienie przez ZTM możliwości realizacji przyjętych Rekomendacji. Mieszkańcy w bezspośredniej rozmowie z członkami Rady WTP oraz przedstawicielami ZTM i Biura Polityki Moblności i Transportu będą mogli wnieść swoje uwagi i sugestie w zakresie przedstawionych Rekomendacji i planów ich realizacji.

Główna część spotkania będzie miała charakter warsztatów dyskusyjnych z udziałem wszystkich zgromadzonych. Warsztaty te będą skupione w czterech tematach:

  • jak zachęcać do komunikacji miejskiej - promocja, edukacja?
  • jak prowadzić dialog społeczny, konsultacje z mieszkańcami?
  • jaka aplikacja najelpsza jest dla pasażerów WTP?
  • jak powinien wyglądać rozkład jazdy na przystankach?

Spotkanie jest planowane na 4 grudnia na godz. 17.00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56. Miejsce spotkania jest dostępne dla osób z ograniczoną moblinością. Zapewnony będzie również tłumacz Polskiego Języka Migowego oraz pętla indukcyjna dla osób z aparatami słuchowymi.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...