białołeka
Konkurs "Zrób ozdobę... wygraj choinkę"

Świąteczne przygotowania inne niż dotychczas

Boże Narodzenie coraz bliżej. Co roku spotykaliśmy się przy Urzędzie Dzielnicy Białołęka, żeby wspólnie celebrować ten czas, kosztować świątecznych potraw, śpiewać kolędy. W tym roku jednak będzie inaczej, przez pandemię nie możemy się spotkać, ale nie chcemy całkiem rezygnować z integracji i nadal budować więzy sąsiedzkie i międzyludzkie na Białołęce.

Ubieramy naszą wspólną, białołęcką choinkę

Chcemy wykorzystać choinkę – ten piękny, ciepły symbol świąt, do zbudowania świątecznej atmosfery i mimo, że zdalnej – to jednak bliskości. Chcemy, żeby była to wspólna choinka białołęczan. Pomóżcie nam ją ubrać w kolorowe łańcuchy, świecące gwiazdy, błyszczące bombki i inne ozdoby. W zamian my podarujemy Wam choinkę, która może stanąć w Waszym domu.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać choinkę? 

Zadanie jest proste. Trzeba zrobić własnoręcznie ozdobę choinkową lub inną dekorację na świąteczne drzewko. Zdjęcie Waszej pracy trzeba wkleić pod wydarzeniem konkursowym „Zrób ozdobę… wygraj choinkę” na naszym profilu na facebooku. Potem trzeba czekać na informację od nas, którą wyślemy w wiadomości prywatnej. W wiadomości będzie napisane, kiedy i gdzie odebrać drzewko. W dniu odbioru choinki trzeba wziąć ze sobą swoją ozdobę i przekazać ją nam. Dzięki Waszym dekoracjom nasza wspólna, białołęcka choinka będzie się pięknie prezentować i cieszyć oczy nas wszystkich! 

Do rozdysponowania mamy 150 drzewek.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...